STRONA TYMCZASOWO NIEAKTYWNA
prosimy o kontakt
biuro@improveit.pl

PiotrJANIK

GROBOWCE I NAGROBKI

 

Wykonujemy nagrobki i grobowce z kamieni naturalnych z całego świata (m.in. z granitu), według własnych wzorów oraz na indywidualne zamówienie klienta. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam na uzyskanie najwyższej jakości naszych wyrobów, które znajdują swoich nabywców w całym naszym regionie jakim jest Małopolska (Nowy Sącz, Kraków, Limanowa, Myślenice, Gorlice, Bochnia, Brzesko, Zakopane oraz inne miejscowości). Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonywaniu Państwa zamówień takich jak grobowce granitowe i nagrobki granitowe. Nowy Sącz jest siedzibą naszej firmy gdzie posiadamy odpowiednie zaplecze do wykonywania wszelkiego rodzaju zleceń dla naszych klientów.

Copyright @ 2012 by Tomasz Bęc improveit.pl biuro@improveit.pl
Krótko o nas

Nasza firma oferuje usługi z zakresu kamieniarstwa nagrobkowego jak i wykończenia wnętrz, w naszej ofercie znajduje się ogromna gama kolorów jak i rodzajów kamienia.Jesteśmy na rynku już od ponad 40 lat .

 

Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie związane z wyrobami z granitu, marmuru oraz innych kamieni naturalnych. Jakie kol wiek pytania proszę kierować drogą elektroniczną na e-maila bądź telefonicznie, na każde udzielimy odpowiedzi.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

PPHU Janbet

Adres:

ul. Śniadeckich 5
(wejście od ul. Pierackiego)

 

Godziny otwarcia:

pn-pt 7-17 sob 7-15

 

Kontakt:

18 441 00 61
oraz 606 914 275

Przykładowe wzory kamieni

 


Zobacz więcej

Katalog granitów

 

katalog granitów

Zobacz więcej

Projekt i wykonanie strony improveit.pl