STRONA TYMCZASOWO NIEAKTYWNA
prosimy o kontakt
biuro@improveit.pl

PiotrJANIK

KAMIENIARSTWO BUDOWLANE

 

KAMIENIE BUDOWLANE

Oferujemy Państwu szeroki wybór kamieni budowlanych używanych przy budowaniu schodów, parapetów, blatów, kominków i innych.

Wysokiej jakości kamienie od renomowanych producentów gwarantują wysoką wytrzymałość.

 

Oferujemy między innymi:

GRANIT - doskonały materiał budowlany do różnych prac projektowych z przeznaczeniem na zewnątrz (tj. okładziny ścienne, płyty elewacyjne) do wewnątrz (tj. parapety, blaty kuchenne – blaty z granitu, schody, posadzki itp.) jak i do produkcji pomników takich jak grobowce i nagrobki z granitu.

MARMUR - z przeznaczeniem do wnętrz (tj. posadzki, parapety, schody itp.)

ŁUPEK NATURALNY i inne.

 

W galerii zdjęciowej mogą się Państwo zapoznać z naszymi realizacjami w zakresie usług kamieniarskich (realizacje głównie Nowy Sącz i inne miasta Małopolski jak Kraków, Gorlice, Bochnia, Brzesko, Myślenice).

 

CHEMIA BUDOWLANA

W swojej ofercie posiadamy także środki chemiczne do kamieni. Proponujemy szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.

 

Oferujemy między innymi:

- impregnaty, środki myjące, nabłyszczacze, kleje i szpachle, artykuły ścierne, uchwyty szlifierskie i inne...

 

Preparaty te są najodpowiedniejszymi środkami do pielęgnacji kamieni w postaciach takich jak blaty kuchenne z granitu, schody i posadzki granitowe lub marmurowe i inne. Dysponujemy wymienionymi środkami w naszej siedzibie – Nowy Sącz gdzie można szerzej zapoznać się z naszą ofertą.

Copyright @ 2012 by Tomasz Bęc improveit.pl biuro@improveit.pl
Krótko o nas

Nasza firma oferuje usługi z zakresu kamieniarstwa nagrobkowego jak i wykończenia wnętrz, w naszej ofercie znajduje się ogromna gama kolorów jak i rodzajów kamienia.Jesteśmy na rynku już od ponad 40 lat .

 

Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie związane z wyrobami z granitu, marmuru oraz innych kamieni naturalnych. Jakie kol wiek pytania proszę kierować drogą elektroniczną na e-maila bądź telefonicznie, na każde udzielimy odpowiedzi.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

PPHU Janbet

Adres:

ul. Śniadeckich 5
(wejście od ul. Pierackiego)

 

Godziny otwarcia:

pn-pt 7-17 sob 7-15

 

Kontakt:

18 441 00 61
oraz 606 914 275

Przykładowe wzory kamieni

 


Zobacz więcej

Katalog granitów

 

katalog granitów

Zobacz więcej

Projekt i wykonanie strony improveit.pl