STRONA TYMCZASOWO NIEAKTYWNA
prosimy o kontakt
biuro@improveit.pl

PiotrJANIK

Firma Janbet

 

specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków z elementami rzeźby, które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych.

 

Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywiduaizm formy i najwyższą jakość wykonania. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo nagrobki i grobowce granitowe, które wykonujemy według naszych wzorów, jak również według wzoru dostarczonego przez Klienta. Naszą ambicją jest osiągnięcie najwyższego poziomu oferowanych usług kamieniarskich w przystępnych cenach.

 

Produkty wykonujemy z kamieni naturalnych takich jak

 

marmur,

 

granit,

 

konglomerat,

 

piaskowiec,

 

trawertyn,

 

kamień naturalny

 

 

co zapewnia im wysoką trwałość. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

 

Zapraszamy wszystkich do siedziby firmy Janbet w Piątkowej lub w Nowym Sączu , gdzie zapewniamy szybką i sprawną obsługę zamówień oraz pomoc w wyborze rodzaju granitu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno tych Klientów, którym zależy na wykorzystaniu najwyższej jakości materiału, jak też i tych, dla których ważny jest umiarkowany koszt usługi.

Copyright @ 2012 by Tomasz Bęc improveit.pl biuro@improveit.pl
Krótko o nas

Nasza firma oferuje usługi z zakresu kamieniarstwa nagrobkowego jak i wykończenia wnętrz, w naszej ofercie znajduje się ogromna gama kolorów jak i rodzajów kamienia.Jesteśmy na rynku już od ponad 40 lat .

 

Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie związane z wyrobami z granitu, marmuru oraz innych kamieni naturalnych. Jakie kol wiek pytania proszę kierować drogą elektroniczną na e-maila bądź telefonicznie, na każde udzielimy odpowiedzi.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

PPHU Janbet

Adres:

ul. Śniadeckich 5
(wejście od ul. Pierackiego)

 

Godziny otwarcia:

pn-pt 7-17 sob 7-15

 

Kontakt:

18 441 00 61
oraz 606 914 275

Przykładowe wzory kamieni

 


Zobacz więcej

Katalog granitów

 

katalog granitów

Zobacz więcej

Projekt i wykonanie strony improveit.pl